بهترین محصول را با توجه به نیازتان پیدا کنید

دیجیتال تست کالاهای مختلف را به آزمایشگاه می آورد و با استفاده از ابزار های سنجش پیشرفته و متخصصان خبره، مورد آزمایش قرار می دهد. در این تست ها مشخصات کیفی و فنی کالاها به مقادیر عددی تبدیل می شوند؛ این نتایج در "سیستم هوشمند امتیازدهی" قرار می گیرد و به هر کالا بر اساس استفاده های متداول ، امتیاز تعلق می گیرد. از آنجایی که این امتیازها بر اساس آزمایش به دست آماده است ، هیچ گونه جهت گیری در آن وجود ندارد و نتایج صادقانه و بدون تاثیر گرفتن از سازندگان و فروشندگان به دست شما می رسد. شما می توانید با استفاده از این نتایج و امتیازها ، محصولات مختلف را مقایسه کنید و بهترین انتخاب ممکن را بر اساس نیازتان داشته باشید.

ما چگونه از کالاها تست فنی میگیریم

تست فنی تلویزیون

در تست فنی تلویزیون ها مهم ترین بخش کیفیت صفحه نمایش است. لایتمتر (برای سنجش شدت نور) و اسپکتروفوتومتر (برای تست رنگ ها) اصلی ترین ابزارها در این آزمایش ها هستند. البته مشخصات فیزیکی ، نمایش اجسام متحرک ، کیفیت ورودی ها ، سیستم صوتی و رابط کاربری هم مورد آزمایش قرار می گیرند. استفاده های گوناگونی مثل "تماشای فیلم" ، "بازی های ویدیویی" و ... برای تلویزیون ها در نظر گرفته شده است.

تست فنی گوشی

در گوشی های هوشمند بخش های زیادی برای تست وجود دارد؛ پردازنده ، صفحه نمایش ، دوربین و باتری از اصلی ترین های این تست هستند. البته در تست فنی گوشی سعی شده است همه مشخصات گوشی مورد بررسی قرار بگیرد. استفاده کاربران مختلف از گوشی ممکن است تفاوت زیادی داشته باشد ، برای همین استفاده های مختلف از جمله استفاده برای عکاسی ، بازی و ... در این قسمت لحاظ شده است.

تست فنی لپ تاپ

لپ تاپ یا کامپیوتر رومیزی بخش های زیادی دارد که باید مورد تست قرار بگیرد. اصلی ترین این بخش ها قدرت پردازش و سخت افزاری هایی مانند CPU ، RAM ، GPU و حافظه است. البته قسمت های مهم دیگری مانند صفحه نمایش و باتری در لپ تاپ ها دارای اهمیت هستند. استفاده ها مختلفی مثل استفاده اداری یا گیمینگ ، برای امتیازدهی به لپ تاپ ها وجود دارد.

تست فنی هدفون

هدفون یکی از وسایل الکترونیکی است که بسیاری از افراد تعامل بسیار زیادی با آن دارند و کیفیت بالای آن برایشان اهمیت دارد. مشخصات صوتی زیادی در کیفیت یک هدفون تاثیر دارند، علاوه بر این مشخصات فیزیکی یک هدفون هم مهم است. استفاده های مختلفی برای هدفون ها در نظر گرفته شده است و می توانید بهترین هدفون ها را بر اساس نیاز و نوع مورد نظرتان انتخاب کنید.

تست فنی مانیتور

برای افرادی که ساعات زیادی را با استفاده از کامپیوتر می گذرانند ، مانیتور اهمیت ویژه ای پیدا می کند. کیفیت نمایش مانیتور تاثیر خیلی زیادی در فعالیت این افراد دارد. البته استفاده از مانیتور می تواند تنوع زیادی داشته باشد؛ برای بعضی از استفاده ها مانند گیمینگ ، نمایش اجسام متحرک و نرخ تازگی تصویر هم بسیار مهم است. کیفیت مانیتور ها به کمک ابزار های سنجش نور و رنگ و... مورد آزمایش قرار می گیرد و تفاوت زیادی با تست تلویزیون ها دارد.

شما چگونه می‌توانید به ما کمک کنید

دیجیتال تست از طرف هیچ نهاد ، برند یا فروشنده ای حمایت نمی شود و کالاهایی که برای تست انتخاب می شوند ، صرفا برای انجام آزمایش از طرف دیجیتال تست خریداری می شوند؛ به همین خاطر از نتایج خوب یا بدی که محصولات کسب می کنند ، دیجیتال تست منفعتی کسب نمی کند. بدیهی است خرید تجهیزات و کالاهای لازم برای انجام تست فنی نیاز به حمایت مالی دارد؛ پس اگر شما به ادامه فعالیت دیجیتال تست علاقه دارید ، می توانید تنها با کلیک کردن روی تبلیغات موجود در صفحات سایت و یا وارد شدن به صفحه فروشگاه ها، به ما در ادامه این راه کمک کنید.